Blog

Pulksten 16.01 saulrieta sagaidīšana Likteņdārza amfiteātrī:

 18. novembrī, kad visa Latvijas svin savas valsts dzimšanas dienu, aicinām ar savu gaismiņu uz Likteņdārzu. Pie labvēlīgiem laika apstākļiem, ap pulksten 16.01 pašā Likteņdārza sirdī vērosim dzimšanas dienas saulrietu virs Daugavas. 

Other events

Laulības Latvijas sirdī - Likteņdārzā. Kāzu izstāde

 Iepazīties ar mūsu kāzu vietām un programmu piedāvājumu, svinību un ēdināšanas pakalpojumu iespējām kā arī ar laulību reģistrēšanas un svinību vietu dekorēšanas iespējām. Sīkāka informācija sekos.

Top Latvijas Likteņdārzs

 Sestdien, 6. augustā, aicinām uz astoto ziedojumu akciju „Top Latvijas Likteņdārzs!” Sīkāka informācija sekos.

Kokneses novada svētki

 2016. gadā no 1. līdz 3.  jūlijam būsiet gaidīti Kokneses novada svētkos. Koknese, pilsēta tieši Latvijas sirdī, likteņupes krastā, zaļu mežu un auglīgu lauku klāts, kā arī Likteņdārza mājas. Kokneses novads ir bagāts ar ...

Jāņu mācības Likteņdārzā kopā ar Kokneses folkloras kopu "Urgas"

 Jāņu mācības tiek rīkotas kā radošās darbnīcas visas dienas garumā. Interesenti var piedalīties gandrīz visās Jāņu mācību norisēs, vai izvēlēties sev tīkamās noteiktajos laikos. Aktivitātes notiks visā Likteņdārza teritorijā visas ...

Vilis Vitols, Chairman of the Board

Things are not going easily at the moment, but with your help we will continue to build the Garden of Destiny – relentlessly and irreversibly. We are attempting to complete it as a gift to Latvia on her 100th birthday. If by chance we do not complete it on time, there is no cause for concern. Construction of St. Peter’s Church in Riga took a total of 282 years. It will not take us that long.

J. Rungis, Director, LAAJ The Executive Council of LAAJ has decided to celebrate the 60th birthday of LAAJ by donating 6000 AUD (about 3000 lats) to the Garden of Destiny. We are a part of the far-strewn Latvian nation which is so aptly remembered at this memorial site. We hope that other organizations worldwide will consider a donation to the Garden of Destiny on their anniversaries.

LIKTEŅDĀRZA KARTE

Supporters: